Vaillant Servis

Vaillant Servis

Türkiye vaillant servisi 1993 te kurulmuş olup tüm avrupa ve dünyaya hizmet vermektedir.cihazların üretimi almanya menşeilidir. vaillant’ta servis işlemleri tamamen merkezden yapılmaktadır.siz vaillant servisini aradığınız zaman çağrınız bize ulaşır ve online sistemden kontrol edilerek anında kaydınız olusturulur.size daha iyi hizmet vermemiz icin online sistem cok yararlıdır anında gecmis servis kayıtlarınız ekrana cıkar ve teknisyen son yapılan islemleriniz.el terminalinden kontrol eder

Kombi Modelleri

vck modeli ilk modeldir vck modeli ikinci model vuw serisi ücüncü ve turbo tech modeli 4 üretimdir.

Teknisyen Eğitimleri

Vaillant’ta her yıl düzenli olarak teknisyen egitimleri yapılmaktadır.kombi bakım onarımda bilgilerini tazelemek onlara yeniden bilgi yuklemek sizlerin evinizdeki gazla calısan bu cihazlara mudahale etmek acısından son derece onemlidir.sizcede öyle degilmi ?
Şikayet birimi ve uzman teknisyen kadrosu ile yeni bir birim olusturduk.bu birim sizin evinizdeki kombiyi tamir eden tekniyen eger arızayı cözemedi ise uzman teknisyene haber verilerek arızanızın anında cözülmesi ni saglamayı hedeflemektedir. Şikayet birimimiz sizden gelen sikayetlere anında cevap vererek sikayetinizi gerekli bölümlere ileterek sorununuzun cözülmesini saglar
Vaillant servisi kalitesi gelişerek devam etmektedir.son teknoloji servis ekipmanları,tüm teknisyenlerde aynı kıyafet,5 adet takım cantasında hazır bulunan olcum cihazları,orjinal logolu araclar,tam saatinde servis ile türkiyede kalitesi en cok yukselen servis hizmetidir.
VAİLLANT NEDEN MERKEZDEN HİZMET VERİYOR?

Vaillant hizmet kalitesini yukseltmek tum teknisyenlerini kontrol etmek onlara esit egitim vermek bu sayede vaillant servisi kalitesini yuksek tutarak vaillant kalitesini ortaya koymaktır.
Vaillant garanti urunleri vaıllant turkiyede bir ilki yaparak 2 4 6 8 10 yıllık bakım ve garanti suresi paketleri cıkarmıs ve kullanıcılarına sunmustur bu paketlerden birini satın alarak hem cihazınızın garantisini uzatır hemde bakımını düzenli olarak yıllık bazda yaptırabilirsiniz.

Şunuda Unutmamak Lazım Yıllık bazda kombinizin bakımı Yapıldığı zaman tasarruf elde etmiş olursunuz.Aynı zaman da ısıtma konforuna erişirsizin..Vaillant service Her zaman destek için hazır..