VAİLLANT F5 HATASI VE SERVİS DESTEĞİ

f5

VAİLLANT F5 HATASI

Vaillant f5 hatası genellikle hava akışının zor olduğu zamanlarda veya uzun zamanlar bakım yapılmadığı günlerde meydana gelen hava akış bozukluğudur.Bu gibi durumlarda fan ve prosestat kontrol edilmeli ve Vaillant servis tarafından kontrol sağlanmalıdır Özellikle bu şikayet çok sık çıkmakta ve kullanıcıları bir hayli zor duruma sokmaktadır.

Vaillant f5 sorunu nasıl çözülebilir

Bu sorunla karşılaştı iseniz hemen servis talep etmek yerine sadece kısa bir kaç işlem yapılabilir,Örneğin elektrik şalterini bir kapatıp açın ve 15 sn bekleyin bu işlemi yaptı iseniz sayfayı kapatmayın 2.işleme geçiceğiz şimdi kombinizin ön kısmında bulunan reset dğmesi ile f5 hatası nı resetleyiniz Yinede bu işlemden sonra sorun çözülmez ise 3. ve son işlemimiz kombide su seviyesi 1 ile 2 bar arasındamı kontrol edelim ve tekrar reset tuşuna basalım.

Vaillant f5 arıza kodu

Vaillant f5 hangi parçalardan yapar

Vaillant f5 arızası fan motoru anakart ve prosestat gibi bileşenlerden neydana gelmektedir.Servis teknisyeni size gerekli bilgiyi kontrol ettikten sonra vermektedir.Eğer istanbulda iseniz 02124700479 dan arayınız istanbul dışında iseniz sadece whatsap desteğimiz mevcuttur.

Vaillant f5 çözümü
5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir